לקוחות ממליצים

תמיד מרגש לקבל מחמאות מלקוחות מרוצים. אתם מוזמנים לקרוא:

"בברלי פשוט תותחית! הקו"ח שלי מעולם לא נראו כל כך מקצועיים ורציניים.
אחרי שבברלי לי תירגמה לי את הקורות חיים בצורה כל כך טובה ומקצועית לאנגלית, שיניתי את הנוסח בגירסה העברית שיהיה כמו הגירסה האנגלית כי היא נראתה הרבההה יותר טוב.
בהחלט הרבה יותר ממתרגמת."

– אור ארליך

"בברלי מקצועית, אינטילגנטית, זריזה, רהוטה , מבינה עניין ועבורי היתה זמינה גם בשעות לא שגרתיות. נהניתי משירותי תרגום ועריכה ברמה גבוהה, יחס אישי ומצויין ושאילת שאלות שהביאו את העבודה לדיוק ומיקוד. בברלי היתה שותפה אמיתית שלי למספר ימים בפרויקט ואני מלאת תודה על כך."

– אילת טל

"בברלי יוחנן בעלת יכולות גבוהות בתחום הכתיבה, העריכה והתרגום. דוברת אנגלית שפת אם. בהיותה שנים רבות בישראל משלבת בתרגום והעריכה את השפה האנגלית עם התרבות והשפה העברית בצורה מושלמת. מבינה מאד את תחום הכתיבה השיווקית. בעלת יכולות גבוהות לתת ערך מוסף בשילוב של כתיבה שיווקית אנגלית ועברית.
העבודה עם בברלי מהנה ומרתקת, מבוססת על הקשבה, זרימה וחיוך גדול."

– לילך ויינבלום

"עבדתי ועדיין עובדת עם בברלי על טקסטים באנגלית לצרכים אקדמיים. לבברלי יש את היכולת לאוורר ולנקות את הטקסט ובכך תורמת ליצירת מסמך קל, פשוט יותר וקל להבנה. בנוסף, היכולת שלה להתעמק בעולם התוכן תורמת אף היא למוצר מוגמר ברמה גבוהה.
מומלצת מאוד לכל מי שזקוק לעבודות עריכה ותרגום."

– דר' אמית גור

 

"בברלי תירגמה וערכה בשבילי מספר גדול של מאמרים ומסמכים מקצועיים בשנים האחרונות. סופר מקצועית, התוצר תמיד באיכות גבוהה ותמיד בזמן. בכל פרוייקט בברלי מקפידה על כל מילה ושמה לב לכל הפרטים וחשוב לה שהתוצר יהיה ברמה גבוהה ומובן לקהל היעד. ממליץ בחום!!"

– שי שרון

 

"בברלי מקצועית ביותר, יסודית, נעימה, יצירתית, מלאה ברעיונות מופלאים, היתה חוויה נפלאה לעבוד איתה!!! מחכה לחזור אליה שוב. מומלצת בחום!! יחידה במינה!"

– עינב טובול

"בברלי לא סתם מתרגמת, היא גם משפרת את הכתיבה ומתאימה למטרה שאליה מיועד המסמך. בעזרה בהכנת קורות חיים למשרה בחו״ל היא קראה את דרישות התפקיד וחומר רקע על החברה ושילבה את הכל בקורות החיים. עבודה מושלמת!"

– לטם לב ארי

חייגו עכשיו
052-7702233

[email protected] | בברלי יוחנן

×