אודות

מתרגמת ועורכת באנגלית

הי, שמי בברלי (Beverley) ואני בעלת עסק לתרגום מעברית לאנגלית, לעריכה לשונית באנגלית ולכתיבה באנגלית. אני מתמחה באנגלית עסקית ואקדמית, ולקוחותיי כוללים חברות תקשורת והיי-טק, מנהלים בכירים, אנשים שמחפשים עבודה, מחלקות שיווק, משרדי פרסום, חברות מיתוג ועיצוב, לקוחות פרטיים ועוד. אני גרה בגבעת אלה בעמק יזרעאל, עם בעלי גיא ועם שלושת ילדינו: יהב, אורי ומעין. הודות לפלאי הטכנולוגיה בכלל, ולאימייל בפרט, לקוחותיי מפוזרים ברחבי הארץ, מהדרום הרחוק ועד לצפון הקרוב.

צרו איתי קשר לקבלת מידע נוסף או הצעת מחיר.

בברלי יוחנן | 052-7702233

לתרגם מעברית לאנגלית

אהבתי הגדולה היא המילה הכתובה. למעלה מעשור אני עוסקת בכתיבה, בעריכה ובתרגום, והאהבה שלי לתחום רק ממשיכה לצמוח. את לימודי התרגום שלי סיימתי לפני הרבה שנים, באוניברסיטת בר אילן, שם התמחתי בתרגום מעברית לאנגלית ומאנגלית לעברית – גם בכתב וגם בעל-פה. את לימודי התואר השני באוניברסיטת חיפה כמעט סיימתי, בבלשנות אנגלית ובהוראת אנגלית כשפה זרה. נולדתי וגרתי באנגליה למעלה מעשור, אבל ישראל היא ביתי ואני חיה כאן שנים רבות. כך זכיתי בשתי שפות אם: אנגלית ועברית, דבר המאפשר לי לתרגם במקצועיות וברהיטות רבה.

הגהה באנגלית: הפרטים הקטנים

אני שמה לב לפרטים הקטנים. תמיד. גם כשאני לא מתכוונת לעשות זאת. למשל, כששולחים לי חומרים להגהה לאחר שעברו את תהליך העיצוב הגרפי, פעמים רבות אני מחזירה את הקובץ עם הערות למעצב, כמו אותיות בגודל לא אחיד, או רווחים מיותרים בגוף המסמך. בזכות תכונה זו, אני שמה לב גם לטעויות הקטנות ביותר באנגלית, כאלה שכל-כך קל לפספס: מהגהה בסיסית (איות ודקדוק), דרך עריכה לשונית באנגלית או תרגום מעברית לאנגלית, ועד לכתיבת החומרים עצמם באנגלית

מאנגלית עסקית לאקדמית

בתחילת דרכי כמתרגמת ועורכת, עבדתי רק בתחום העסקי. תרגמתי וערכתי המון קורות חיים באנגלית, מצגות חברה, דוחות פיננסיים, חוזים, קטלוגים, ועוד. פעם אחר פעם, סירבתי לערוך או לתרגם חומרים אקדמיים. יום אחד, חברה טובה הודיעה לי שאת עבודת הדוקטורט שלה אני עורכת ומבצעת הגהה באנגלית, ולא אף אחד אחר. גיליתי שאני מאוד אוהבת לערוך עבודות אקדמיות, ושיש לי יכולת לראות את התמונה הכוללת, למשל מה חסר ומה כבר נאמר. תרגמתי וערכתי באנגלית חומרים אקדמיים רבים, כולל עבודות דוקטורט, מאמרים אקדמיים המתפרסמים בג'ורנאלים בינלאומיים, בקשות למימון מחקרים, ועוד.

שירותי תרגום, עריכה והגהה

 •  תרגום מעברית לאנגלית
  כיתבו בעברית והשאירו לי את האנגלית
 • עריכה באנגלית
  כיתבו באנגלית בלי לחשוש מטעויות ומניסוחים
 • הגהה באנגלית 
  כיתבו באנגלית ואוודא שהדקדוק והאיות יהיו  תקינים
 • כתיבה באנגלית

  ספרו לי מה אתם רוצים, ואני אדאג לכם לכתיבה  יצירתית ואיכותית

כיתבו קורות חיים באנגלית שיהיו תמציתיים אך מקצועיים.
הקפידו על אנגלית רהוטה ושדרו שאתם יודעים להבחין בין עיקר לתפל.

התאימו את קורות החיים שלכם לדרישות המשרה הספציפית.
התקשרו עכשיו להצעת מחיר שתשדרג לכם את קורות החיים שלכם באנגלית!

חייגו עכשיו
052-7702233

[email protected] | בברלי יוחנן

×