המלצות מפי

הלקוחות שלי

אתם בחברה טובה

בברלי הצליחה למקד אותי ולייצר הרצאת טד שלמה בתוך מסגרת של 10 דקות

כמי שיודעת לעמוד על במה ולהעביר מסרים על ידי דוגמאות ולאורך זמן, מצאתי עצמי נדרשת להעביר מסר מורכב למסגרת של עשר דקות הרצאת טד. משימה מאד לא פשוטה שבברלי לקחה בה חלק מאד חשוב. בברלי התעקשה להבין לעומק את הרעיון המורכב שבבסיס הרצאתי, ידעה למקד אותי, בחרה במילים הנכונות בזמן הנכון: לעיתים מילים עממיות ולעיתים מילים אקדמיות – הכל בהקשר לתוכן ולדרך הצגתו. בברלי שמה לב לכל פרט בטקסט, היתה תמיד זמינה להתלבטות שלי ולשינויים של הרגע האחרון וסיפקה לי תמיכה מקצועית ואנושית לכל הדרך.
[מיכל דליות, מנכ"ל מרכז מיכל דליות, סופרנני]

לבברלי חשוב להביא את הטקסט לרמה מאוד גבוהה

אני שמחה להמליץ על בברלי כעורכת לשונית באנגלית. את בברלי הכרתי לפני מספר שנים כשהייתי זקוקה לעריכת מאמרים שכתבתי ושהיו מיועדים לכתבי עת מובילים בתחום הארכיטקטורה. מאז שהמאמר הראשון שערכה עבורי התקבל לפרסום, אני שולחת רק אליה את החומרים שאני מבקשת לדייק. לבברלי חשוב להבין את תוכן המחקר, כדי להביא את הטקסט לרמה מאוד גבוהה, הן מבחינת השפה והן מבחינת הדיוק והקוהרנטיות. הן כחוקרת הכותבת מאמרים והצעות מחקר והן בתפקידי הקודם כראש מסלול ארכיטקטורה בפקולטה, בברלי תמיד נענית למשימה ועושה את עבודתה נאמנה, באיכות מצויינת ובסבר פנים יפות.
[פרופ' דפנה פישר-גבירצמן, הטכניון
Head of the Architecture Visual Perception Lab]

אני ממליץ על שירותי העריכה, הכתיבה והמיקרו-קופי של בברלי

אני משתמש בשירותי העריכה, כתיבה ומיקרו-קופי של בברלי לא מעט שנים ויש סיבה לכך. עבודתה של בברלי איכותית, מדויקת ויסודית. הייחודיות של בברלי היא בהקפדה בלתי מתפשרת בהבנת המוצרים והאפלקציות שהחברה מפתחת, כדי לוודא שהחומרים שהיא כותבת עבורנו ייצגו במדויק את עבודתנו. הערך המוסף שבברלי מומחית בו ו״הראש הגדול״ שלה הופך אותה ליוצאת דופן בתחומה. אני ממליץ עליה בחום.
[רועי שרון, יו"ר קימאיה לשעבר]

עבודתה של בברלי מצויינת והיא עורכת לשונית משובחת

עד כמה שנשתדל, הערכות וציונים במדעי הרוח והחברה הם דבר יחסי: מצוין ואפילו הטוב ביותר, הוא תמיד ביחס למה שהכרנו עד כה וביחס לאמות מידה שסיגלנו לעצמנו. בעיני, עבודתה של בברלי מצויינת. בשנים האחרונות נכנסו לסלנג תיאורי התפעלות שהפכו את יוצאי הדופן לשגרתיים – אדיר.ה, מהמם.ת, ענק.ית, תותח.ית-על, מלך.ה. ומה לכל אלה ולבברלי? – שכל מילות הסלנג האלה מתארות את מקצועיותה כל כך במדויק, שאם אשתמש בהם, הם ישמעו קלישאתיים עד זרא. לכן אוסיף רק זאת: בברלי היא לא רק עורכת לשונית משובחת, אלא היא גם מסייעת למי שאנגלית אינה שפת אימו לחדד את בהירות המסרים, לארגן את הכתוב ברצף לוגי ולחזק את הקוהרנטיות של המאמר. המאמר שעבר את עריכתה מוגש לכתב עת כשהוא מוקפד בכל היבטי מקצוע העריכה.
[פרופ' סימה זך, מומחית לפסיכולוגיה ולפדגוגיה של הספורט]

עבודת העריכה של בברלי יסודית והיא שמה דגש על זרימה לוגית

אני ממליץ מאוד על בברלי יוחנן כעורכת לשונית. עבודתה של בברלי מצוינת. העריכה שלה יסודית והיא שמה דגש על זרימה לוגית ויש לכך חשיבות רבה בכתיבה אקדמית. השופטים של כתבי העת אף ציינו לטובה את האנגלית המקצועית של המאמרים שבברלי ערכה. בנוסף, בברלי נותנת מענה גם במקרים דחופים.
[ד"ר עידו מורג, מומחה לגורמים אנושיים וארגונומיה, ביה"ס לתעשייה וניהול, מכללת שנקר]

העבודה עם בברלי מהנה ומרתקת, מבוססת על הקשבה

בברלי יוחנן בעלת יכולות גבוהות בתחום הכתיבה, העריכה והתרגום. דוברת אנגלית שפת אם. בהיותה שנים רבות בישראל משלבת בתרגום והעריכה את השפה האנגלית עם התרבות והשפה העברית בצורה מושלמת. מבינה מאד את תחום הכתיבה השיווקית. בעלת יכולות גבוהות לתת ערך מוסף בשילוב של כתיבה שיווקית אנגלית ועברית. העבודה עם בברלי מהנה ומרתקת, מבוססת על הקשבה, זרימה וחיוך גדול.
[לילך ויינבלום, ליווי וייעוץ להבטחת איכות]

בברלי מצליחה תמיד למנף את המאמרים שלי בזכות המקצועיות שלה

כחוקר בטכניון, אני נדרש לפרסם בעתונות מדעית שדורשת רמת אנגלית גבוהה מאוד. בברלי מצליחה תמיד למנף את המאמרים בהם אני שותף בזכות הידע הרב והמקצועיות הרבה שלה, שואלת שאלות מהותיות, ושמה לב לכל פרט בטקסט. היא תמיד זמינה לכל שאלה ומספקת תמיכה תוך עמידה בלוחות זמנים צפופים.
[פרופ' שגיא דליות, מיפוי וגיאו-אינפורמציה]

בברלי היא אשת מקצוע, שירותית ואיכפתית שמדקדקת בכל פסיק

בעבודתנו המשותפת עם בברלי, אני פוגשת אשה מקצועית, שירותית ואיכפתית, המדקדקת בכל פסיק. הפרויקטים המשותפים שלנו כללו כתיבה שיווקית עבור מצגות, ברושורים, תרגום טקסטים שיווקיים ועוד... והקופירייטינג של בברלי - ממש אליפות!
[נירית חורש, מנכ"ל נאוו ברנדינג]

תהליך הקופירייטינג של בברלי הוא מהיר ומקצועי מאוד

שיתוף הפעולה עם בברלי, בביצוע הכתיבה השיווקית עבור לקוחותינו, היה מוצלח ואפקטיבי. תהליך הקופירייטינג שהתבצע ע״י בברלי היה מהיר ומקצועי, תוך עמידה בלוחות זמנים קצרים, ואנחנו והלקוח שלנו היינו מאוד מרוצים. אנחנו ממליצים בחום על היכולות המקצועיות של בברלי בתחום הכתיבה השיווקית.
[שרון בן ברק, סטודיו GE למיתוג]

מקצוענות, יחס אישי וסבלנות! תודה שאת מעיפה אותנו למעלה

אין על בברלי האלופה!!!! אני מגיעה לפגישה איתה עם תחושה מקרטעת ויוצאת בתחושה שאני מלכת העולם עם מוצר איכותי שרק בא לי להשוויץ בו עוד ועוד. מקצוענות, יחס אישי, סבלנות וכייף!!! תודה בברלי שאת מעיפה אותנו למעלה!!
[רחלי הרטל, מנהלת מרכז יסודות – המרכז לשירות ציבורי]

בברלי משקיעה, יסודית וכיף לעבוד איתה

בברלי היא אשת מקצוע מהשורה הראשונה בתחום העריכה הלשונית. היא מקבלת ממני טקסטים גולמיים, עושה בהם קסמים ומחזירה לי מאמרים. התחלתי לעבוד איתה לפני מספר שנים ופרסמתי בסיוע שלה מספר מאמרים בכתבי עת מובילים בתחום שלי (ניהול). בברלי לא מהססת להעלות שאלות ביקורתיות, שהתשובות עליהן לעיתים ברורת לי ככותבת, אך הן כנראה לא מספיק ברורות לקהל היעד של המאמר, והתוכן משתדרג בהתאם. היא יעילה ותקתקנית, הוגנת ואמינה, וכמובן נעימה ואדיבה. אני ממליצה בחום לחוקרים המפרסמים בכתבי עת בינלאומיים, גם אם רמת האנגלית שלהם גבוהה, לתת לבברלי להוסיף את אבקת הקסמים שלה.
[ד"ר דפנה שוורץ-אשר, המכללה האקדמית תל חי]

ברצוני להמליץ בחום רב על בברלי כעורכת לשונית באנגלית

ברצוני להמליץ בחום רב על בברלי כעורכת לשונית באנגלית. אני חוקרת ומפרסמת בתחום מדעי הספורט והתנועה. כל פרסום עובר ביקורת קפדנית של בברלי. היכולת של בברלי לתקן ולהעיר היא מופלאה. בעיקר חשובה יכולתה להאיר את פניי ולהפנות את תשומת ליבי לדקויות שנסתרו מעיני ככותבת. ללא ספק תרומתה המדעית לפרסום מדויק ואיכותי היא גדולה ביותר!
[פרופ' נילי שטיינברג, דיקאן הפקולטה למדעי התנועה והספורט, מרכז אקדמי לוינסקי-וינגייט]

דילוג לתוכן